Yaşam

İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Aşk Her Şeydir İçin Konser Verdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Çok Sesli Çocuk, Gençlik ve Yetişkin Koroları tarafından “Aşk Her Şeydir” konseri düzenlendi.

Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda gerçekleştirilen konserde; Çocuk ve Gençlik Korosu’nu Nazlı Ünlüsoy Aybaş’ın, Yetişkin Korosu’nu Ahmet Rauf Ulusoy’un yönettiği konserde Rufina Bahadır korolara piyano eşliğinde eşlik etti. Konser izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

TÜRK VE DÜNYA ESERLERİ KELEPİR

Konserde ilk olarak Çocuk Korosu sahne aldı. Koro; Ardından sahne alan Gençlik Korosu, Annemiz, İnatçı İki Keçi, Bir Dünya Yaratalım için Türkçe şarkılar ve Gemiler Giresun, Ederlezi, Dök Zülfüzü gibi parçaları seslendirdi. Son olarak Yetişkin Korosu Turnalar, Dostlar Kervanı, Laçin, Sonbahar Yaprakları ve Zafer Marşı seslendirdi. Konserin son bölümünde tüm korolar aynı anda sahne aldı; Love is Everything şarkısını söyledi.

Konserin sonunda İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Şube Müdürü Okan Atila, Nazlı Ünlüsoy Aybaş, Ahmet Rauf Ulusoy ve Rufina Bahadır’a çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yesilovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu